Šacanet - Prvá a najväčšia optická sieť v Šaci!

Pre prihlásenie do poštovej schránky prejdite na server ePošta.sk

:: Nová ponuka služieb a cenník od marca 2015


V marci 2015 začali platiť nové, fantastické ceny internetu, televízie aj telefonovania na optickej sieti Šacanet. Pozrite si aktuálnu tarifu.

:: Rozširujeme pokrytie optickej siete


V jeseni 2014 sme pre vás začali budovať zatiaľ najrozsiahlejšiu etapu optickej siete Šacanet. V rámci tejto etapy budú podzemnou sieťou pokryté všetky bytové domy, ktoré zatiaľ pokryté neboli, a optické pripojenie bude tiež sprístupnené pre rodinné domy v blízkosti optických trás. Už čoskoro vám na novej sieti sprístupnime bezkonkurenčne najrýchlejší a najvýhodnejší internet, telefón aj televíziu. Výhodné pripojenie Vám zriadime už aj teraz - obráťte sa na nás.

:: Objednajte si internetové pripojenie teraz a ušetrite !


Pri príležitosti začiatku školského roka sme pripravili akciu, počas ktorej môžete získať zriadenie pripojenia bez zriaďovacieho poplatku (ušetríte až 70 EUR). Naša ponuka je výhodnejšia, než najvýhodnejší konkurenčný DSL internet - nie je dôvod váhať. A ak odporučíte Alternet aj svojim známym, odpustíme vám mesačné poplatky a tak budete mať zadarmo nielen zriadenie, ale aj používanie pripojenia. Akcia platí len do odvolania - nepremeškajte príležitosť a volajte infolinku 055/333 55 55 ešte dnes.

:: Nové kontaktné telefónne čísla


Od 1. mája 2013 máme nové, ľahšie zapamätateľné čísla, ktorá nám zabezpečila naša dcérska spoločnosť IPfon. Namiesto pôvodných čísel 055 / 238 55 xx môžete odteraz volať aj 055 / 333 55 xx. Na zákaznícku linku Alternet sa dovoláte na čísle 055 / 333 55 55. Naši operátori vám pomôžu získať nielen rýchly a spoľahlivý internet, ale aj výhodné telefonovanie!

:: Hľadáte spoľahlivé pripojenie na internet?


Oznamujeme všetkým, ktorí ešte nemajú pripojenie na internet, alebo nie sú so svojim doterajším internetovým pripojením spokojní, aby sa bez meškania ohlásili kontaktnému centru firmy Alternet a žiadali si zapojiť nový, lepší internet.

Pripojíme Vašu domácnosť, kanceláriu aj veľkú firmu - pozrite si ponuku a cenník. Pre poskytovanie služieb využívame vlastnú optickú a rádiovú sieť, ktorá pokrýva Košický kraj, a to aj v miestach, kde nie sú iné formy pripojenia dostupné (pokrytie).

:: Šacanet to je ...


»  rýchly a spoľahlivý internet
»  digitálna televízia
»  výhodné telefonovanie

:: Špeciálna ponuka pre firemných zákazníkov


Máte účet za internet a pevné linky v stovkách eur? S nami môžete ušetriť až polovicu, na internete aj telefonovaní!