Moderné televízne služby SledovanieTV

SledovanieTV ponúka viac ako 170 zaujímavých kanálov a tiež prístup do niekoľkých videoték plných filmov. Pri každom TV filme, seriáli či relácií nájdete tlačidlo či ikonku Vytvoriť nahrávku, ktorou sa daný program uloží do nahrávok vo vašom používateľskom účte a budete ho mať k dispozícii na všetkých svojich zariadeniach. SledovanieTV funguje nielen doma, ale aj na cestách. Maximálne rozlíšenie je 4K.

Aplikácia SledovanieTV je dostupná pre smart televízie značiek LG, Samsung, Hisense, Panasonic a televízie od výrobcu Vestel. Stiahnuť si ju môžete aj do televízií či set-top boxov s operačným systémom AndroidTV (Sony, TCL a ďalšie). Podporuje aj mobilné zariadenia so systémom Android, iOS, Huawei či Windows.

Na starších TV príjímačoch je služba prístupná s použitím set-top-boxov ARRIS, ktorých základný aj rozšírený model si od nás môžete vziať do prenájmu alebo zakúpiť.

Viac informácií o službe SledovanieTV nájdete na stránkach
https://sledovanietv.sk/
https://sledovanietv.sk/zoznam-kanalov
https://sledovanietv.sk/caste-otazky

SledovanieTV si môžete jednoducho a bezplatne vyskúšať - stačí, keď sa zaregistrujete. Registráciu vykonajte cez prípojku siete Alternet po kliknutí na nasledujúci odkaz:

Prejsť na registráciu SledovanieTV